- GP BATTERIES

Цена
€2 04 / 3 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Алкална батерия ULTRA LR03 /4 бр. в опаковка/ 1.5V GP
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Алкална батерия ULTRA LR03 /4 бр. в опаковка/ 1.5V GP
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 ;AAA ;24AUP ;E92 |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 ;AAA ;24AUP ;E92 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Размери (мм) | D-10.5mm:H-44.5mm |
| Размери (мм) | D-10.5mm:H-44.5mm |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1200 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.8 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.01кг |
Алкална батерия GP Ultra LR03 AAA (4 бр. в опаковка)
Захранвайте ежедневните си устройства с надеждна и дълготрайна енергия. Тези GP Ultra AAA батерии осигуряват постоянна производителност за дистанционни управления, играчки и безжични периферни устройства, като гарантират, че вашите джаджи работят, когато имате нужда от тях.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Усъвършенстваната алкална технология осигурява удължен живот на батерията за устройства с високо потребление.
- Дизайн против изтичане — Здраво уплътнение предотвратява изтичане и предпазва оборудването ви.
- Универсална употреба — Подходящи за дистанционни управления, цифрови фотоапарати, гейминг контролери и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Размер | AAA (LR03) |
| Напрежение | 1.5 V |
| Количество | 4 броя |
| Опаковка | Блистер |
Какво има в кутията
- 4 x алкални батерии GP Ultra AAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






